Barvy a styl Top Image - Hana Haulišová
Přání
25 12 2020

Přání

Užijte si všichni krásné a pohodové Vánoce a do nového roku přeju všem hlavně zdraví, lásku a snad i nějaké to požehnání, ať už věříte v cokoli.

Tenhle rok byl dost zvláštní, na několik měsíců jsem dokonce musela studio zavřít, ale měla jsem najednou o něco víc času. Čas, který jsem si mohla užít s rodinou, čas na Maxův nástup do školy, čas na to, abychom výběr školy po prvním měsíci přehodnotili, čas na sebe a čas na vás a přemýšlení o tom, jak vám být co nejvíc nápomocná při hledání vašich barev, stylu i sebe sama. Myslím, že občas stojí za to zpomalit, zastavit se a rozmylset si, jestli jdeme tam, kam opravdu jít chceme a jestli by to nešlo i nějak líp. Já si ujasnila, že tenhle směr je pro mě skutečně ten pravý, ale že by to, samozřejmě, šlo i líp. Takže mám konečně nové vzorníky, které skládám sama, podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Taky jsem připravila koncept stylového poradenství, jen jsem zatím neměla moc příležitostí si ho ověřit v praxi, proto ho ještě nenajdete v nabídce. Ale dojde na to. Brzy. :) A měla jsem čas i na to, udělat si pořádek ve vlastním šatníku – znáte to s tou kovářovou kobylou – a taky jsem si pořídila nový šicí stroj. Zatím jsem jenom zkracovala, upravovala a zašívala kolena, ale určitě se brzy dočká i nějaké lepší práce. Pak mám ještě jednu novinku – s kamárádkou stylistkou, Kamilou Špinarovou, pro vás chystáme víkendový workshop o barvách a stylu, tak uvidíme, jak covid dá a kdy se nám ho povede zrealizovat.

Každopádně nám všem společně přeju, ať je příští rok přesně takový, jaký si ho uděláme. Já se budu snažit, aby byl co nejlepší a abych se ani zpátky v plném nasazení nezapomněla občas zastavit a zkontrolovat, jestli jsem neztratila směr. Mějte se krásně.

Kam dál?