Barvy a styl Top Image - Hana Haulišová

Kontakt

Když se budete chtít objednat nebo se na něco zeptat, určitě mi zavolejte nebo napište.

Kde mě najdete

Studio Top Image najdete kousek od Flory v Baranově 18. Zvoňte na zvonek Studio, ale vždycky se raději objednejte předem, ať ke mně nevážíte cestu zbytečně.

Ceník

Tady najdete cenu za běžnou typologii u mě ve studiu. Když budete mít zájem o jiné služby související s barvami a stylem, ozvěte se a určitě se domluvíme.

Barevná typologie 2 000 Kč
Vzorník 1 700 Kč
Barevná typologie + vzorník 3 500 Kč
Chcete vědět víc? Napište mi!

Jmenuju se Hanka Haulišová…

… a oficiálně jsem image consultant. Vážně, mám na to i papír z Anglie, podle kterého můžu za jménem používat zkratku Dip.IC. Hmmm, dobrý ne? Nejsem si tak docela jistá, jak by měl správný image consultant vypadat, ale pár lidí už mi řeklo, že já tak nevypadám. Prý jsem moc normální. Vlastně mě to potěšilo, tenhle název pro to, co dělám, beztak nerada používám. Zní dost neosobně, odtažitě a nějak si za ním nedokážu představit člověka, kterému bych věřila, že se mě bude snažit pochopit a že mu půjde hlavně o moje blaho.

Nejvíc a nejraději ze všeho se věnuju barvám, takže bych měla být barevný typolog. Na to mám sice taky papír (dokonce několik a na dalším právě pracuji), ale nezní to o moc líp. A tak, když se mě někdo zeptá, čím se živím, odpovídám většinou, že radím lidem, co si vzít na sebe. To je verze, která uspokojí skoro každého – a většina lidí si pod tím i něco představí.

Když se mi v listopadu 2013 narodil syn, věnovala jsem několik let většinu času rodině (hlavně teda synovi, manžel už se o sebe celkem postará, ale taky ho nesmím zanedbávat), a v práci jsem se omezila na to, co mám nejraději – barvy. Chodí za mnou lidi a já jim pomáhám najít takové barvy, ve kterých vypadají nejlíp. Není to zas až taková sranda, jak by se možná zdálo, barev je nekonečně a každý z nás má některé, které k němu fakt nejdou, spoustu, které jsou více či méně v pohodě a pár takových, které jsou úplně super. Ty vycházejí z nás, jsou součástí toho, kým doopravdy jsme, dokážou nás rozzářit, podržet, když se necítíme dobře, a díky nim se nám dostává těch nejúpřímnějších komplimentů. A právě tyhle barvy se snažím najít.

Dlouho jsem na to používala metodu, která se jmenuje Sci\ART a kterou jsem se naučila v Americe na jaře 2011. Podle ní jde každý z nás zařadit do jednoho z dvanácti barevných typů. Ale protože pokrok nezastavíš, pořád se učím a vymýšlím, jak to udělat ještě líp. Takže jsem nedávno (v březnu 2019) absolvovala první kurz – malování pleťových tónů – barevné typologie podle metody Suzanne Caygill, která má sice jen čtyři základní typy, ale barvy se v ní vybírají každému přesně na míru. Kurz v Praze vedla úžasná Rochele Hc. Hirsch, která většinou působí v Americe, ale nechala se nalákat na krásy Prahy, takže dva kurzy proběhly v březnu u mě ve studiu. Teď probíhá dálkový pokračovací kurz, ve kterém bychom se měli naučit vzorníky kompletně poskládat a namalovat. Takže postupně přecházím na nový úplně individuální systém a s tím i na nové vzorníky. Nemusíte se bát, i v tomhle přechodném období ode mě každý odejde se spoustou informací a plně funkčním vzorníkem.

K barevné typologii taky brzy přibude i stylové poradenství, na kterém právě pracuji a během léta ho zařadím do nabídky služeb. Tak se tady nebo na facebooku občas stavte, ať nic nepropásnete. :)

Co mám ráda

Mám obrovské štěstí, protože mám skvělou rodinu. Manžel Marko mě drží nohama na zemi a nutí neustále si rozšiřovat obzory. Miluju ho, protože to nevzdává, i když to někdy musí být děsná dřina. Syn Max je, samozřejmě, to nejúžasnější zlatíčko v naší sluneční soustavě. Má pět roků, takže mi to ještě pořád prochází, počítám ale s tím, že mě to tu za pár let donutí smazat.

Pak mám taky moc fajn rodiče, kteří se hodně snažili vychovat z nás s bráškou co nejlepší lidi a doufám, že jsme je nezklamali. Jsou spolu už přes půl století a mám pocit, že si života užívají čím dál tím víc. Jednou bych chtěla být jako oni. A pak je tu mladší bráška, který mě v mnoha ohledech přerostl a já mu to moc přeju.

Samozřejmě mám ráda barvy, lidi a moc se mi líbí, když to lidem sluší a jsou sami se sebou spokojení. Nemyslím tím, že to jenom říkají, ale že to z nich tak nějak vyzařuje. Nebaví mě módní trendy, spíš mě potěší harmonie a soulad - jsou pro mě definicí krásy. Miluju procházky městem i přírodou - jednak mě pohyb nabíjí a navíc se můžu kochat, a to mě vlastně nabije ještě víc, takže po pořádné procházce jsem k nezastavení. :)

Ráda se dobře najím, baví mě jóga, únikové hry, výstavy, knížky a filmy, občas zajdeme na nějaký zajímavý koncert. Mojí slabostí je "latéčko", mrkvový dort, barefoot boty a Pinterest a největší výzvou je momentálně sladit ty barefoot boty s vlastním stylem.

Co mě baví...

Co se děje...