Barvy a styl Top Image - Hana Haulišová

Napsali mi...

Jen jsem vám chtěla napsat, že včera jsem konečně vyrazila na nákupy se vzorníkem a bylo to super, hned jsem věděla jaké barvy chci koupit, takže jsem ušetřila čas a peníze a ještě se mi nové oblečení krásně kombinuje a vím, že dřív bych si těchto krásných kousků nevšimla a nakoupila bych blbosti, které by mi nakonec nešli ani dohromady. Takže ještě jednou děkuji a mějte se hezky.

Pavla Jonáková

Megan Pettit

Megan mě oslovila přes facebook a pozvala do Kemnathu v Německu, abych jí a několika jejím kamarádkám poradila s barvami. Byla jsem tam od té doby ještě dvakrát (Megan má spoustu kamarádek :)) a společně strávené dny si vždycky všichni užijeme.

I've seen Hana twice – once for my initial draping and once for a refresher. Both times she traveled to Germany to do groups of people. She is so sweet and accommodating. She has a wonderful eye for color and is an amazing analyst. I never would have thought I would end up in the season I'm in, but since being draped I feel so much more beautiful and confident. I no longer wonder "What's wrong with me?" when makeup looks awful or a shirt makes me look sick, because I know now those things are the wrong colors for me. I would absolutely recommend her to anyone interested in learning their season!

Megan Pettit

Když nejsme úplně v pohodě, může nás dobře vyladěný zevnějšek krátkodobě trochu nakopnout. Aby to ale opravdu všechno ladilo a hladilo, je potřeba doladit i stravu, pohyb, životní styl a zajímat se o okolní prostředí a dění. Jana je na tohle odbornice, takže vybírat pro ni barvy bylo už opravdu jenom zdobení dortu pověstnou třešničkou.

Hanka je Profík s velkým P. Je totiž ke všem těm diplomům a zkušenostem, co za sebou má ještě navíc neskutecně milá, pozorná a empatická. Otevřela mi svět barev, jak nad nimi přemýšlet a hlavně jak je nosit, což pro mě dlouhou dobu byla velká neznámá. Barvy jsou všude kolem nás a já řešila vždycky spíš ty někde tam venku anebo v jídle a nikdy ne ve vztahu k sobě a tak, jak bych měla. Děkuju moc a doporučuju!

Jana Králiková

www.zasadnezdrave.cz

Kateřina Pažourek je koučka, sociální pedagožka ilustrátorka atd. atd., zkrátka skvělá a děsně akční ženská. O tom, co u mě zažila a jak jí to pomohlo, napsala do jedné facebookové skupiny o výchově dětí a dala mi svolení přidat to i sem na moje stránky.

Byla jsem v pátek na doporučení mojí kamarádky na barevném poradenství. A bylo to tak skvělé, že jsem se rozhodla sem o tom napsat, protože jsme mezi řečí zjistily, že nás spojuje Nevýchova :D což Majka ani netušila :D Barevné poradenství dělá Hana Haulišová, má krásné a příjemné prostory blízko stanice metra Flora. A já jsem si od ní odnesla vzorník pro svoje barvy v šatníku a otevřela mi oči jak mám ty svoje barvy kombinovat, aby můj šatník k sobě vždycky ladil. Dostala jsem do ruky nástroj, který mi umožňuje samostatnost při příštím nakupování do šatníku. A to je pro mě NEJVÍC! :) Odcházela jsem od ní natěšená, že jsem to pochopila, a že víc už nepotřebuju. Dostala jsem přesně to co jsem hledala. Dokonce mi i poradila správnou barvu červené rtěnky (s tím jsem vždycky zápasila), takže tu jsem si rovnou šla koupit :D

Kateřina Pažourek

www.katerinapazourek.cz
Ještě jednou děkuji za milé a příjemné dopoledne plné, pro mě, důležitých poznatků a informací.

Radka Schánělová

Doc. MUDr. Vlasta Tošnerová, CSc.

Paní doktorka Tošnerová je skvělá fyzioterapeutka a vysokoškolská profesorka. Moc mě potěšilo, když se na mě obrátila s prosbou o radu s výběrem oblečení na slavnostní předání ocenění od České Lékařské Komory. Řešily jsme oblečení, doplňky i líčení a paní doktorka si prý večer - i díky tomu, že vypadala moc dobře - krásně užila.

Posílám Vám v příloze článek z mého ocenění, který vyšel v Tempusu (časopis pro lékaře). Myslím, že díky Vám říkají lídé, že vypadám dobře. Tak děkuji.

Doc. MUDr. Vlasta Tošnerová, CSc.

Reference a klienti

 • Miss Deaf World
 • Linka bezpečí
 • Vivienne Westwood
 • Oxyfresh a Oxyfit
 • Chodov Fashion Week
 • ČSOB a.s.
 • Stopa končí v nebi
 • Punk Film
 • Choking Hazard
 • Miss Europe Junior
 • H.J.Heinz
 • CR/SR Textilžurnál

Co se děje...