Barvy a styl Top Image - Hana Haulišová

Napsali mi...

Mockrát děkuji za vzorník, včera v pořádku dorazil. Je to perfektní a už se těším, až ho začnu používat. Celá typologie byla skvělá, pomohla mi se zorientovat a dost mi otevřela oči. Díky za čas, který jste mi věnovala a přeji jen to nejlepší do budoucna!

Lucie Weichbrodt

Ještě jednou vám chci poděkovat za super vzorník. Stal se mým miláčkem. Bez něj se už neobejdu.

Zdenka Strouhalová

Jen jsem vám chtěla napsat, že včera jsem konečně vyrazila na nákupy se vzorníkem a bylo to super, hned jsem věděla jaké barvy chci koupit, takže jsem ušetřila čas a peníze a ještě se mi nové oblečení krásně kombinuje a vím, že dřív bych si těchto krásných kousků nevšimla a nakoupila bych blbosti, které by mi nakonec nešli ani dohromady. Takže ještě jednou děkuji a mějte se hezky.

Pavla Jonáková

Megan Pettit
I've seen Hana twice – once for my initial draping and once for a refresher. Both times she traveled to Germany to do groups of people. She is so sweet and accommodating. She has a wonderful eye for color and is an amazing analyst. I never would have thought I would end up in the season I'm in, but since being draped I feel so much more beautiful and confident. I no longer wonder "What's wrong with me?" when makeup looks awful or a shirt makes me look sick, because I know now those things are the wrong colors for me. I would absolutely recommend her to anyone interested in learning their season!

Megan Pettit

Hanka je Profík s velkým P. Je totiž ke všem těm diplomům a zkušenostem, co za sebou má ještě navíc neskutecně milá, pozorná a empatická. Otevřela mi svět barev, jak nad nimi přemýšlet a hlavně jak je nosit, což pro mě dlouhou dobu byla velká neznámá. Barvy jsou všude kolem nás a já řešila vždycky spíš ty někde tam venku anebo v jídle a nikdy ne ve vztahu k sobě a tak, jak bych měla. Děkuju moc a doporučuju!

Jana Králiková

www.zasadnezdrave.cz
Už dlouho jsem Vám chtěla napsat a poděkovat za typologii. Nebála bych se říct, že mi změnila život. Bylo to pro mě tehdy dost peněz, tak jsem váhala, jestli to není "zbytečné rozhazování"... Dnes v tom mám jasno, jsem moc ráda, že jsem se tehdy odhodlala k Vám zajít. Ty barvy mi dělají radost každý den a podařilo se mi díky nim vytvořit základní šatník, který postupně rozšiřuju smysluplným způsobem. Tenhle přístup mi taky umožňuje dát přednost kvalitě před kvantitou. Cítím se v tom dobře, díky souladu se dá i z mála vytvořit hodně krásných kombinací, které by mě před tím vůbec nenapadly. Už se mi nestává, že koupím kvůli nízké ceně nějakou nesmyslnou věc, která pak leží ladem a k ničemu se nehodí. Je to pro mě radost, ne tápání jako před tím. Sama bych k tomu asi těžko dospěla. Děkuju, mějte se pěkně a ať se Vám dobře daří.

Zuzana Hrabaňová

I decided to consult Hanka after spending some time reading about colour analysis on the internet as I was a bit confused about my season. The session lasted a bit more than two hours and she spoke perfect English. First, she explained the different colour theories and her approach. Then, she sat me in front of a mirror under good light and draped me methodically with different shades of each colours, explaining how each affected my face. It was an eye opener and I realized why a lot of my clothes were not the right shades. I opted for a personal colour palette, which she put together for me. She also gave great advice on lipstick colour, hair colour and on the best way to slowly update my wardrobe to match my colours. I would heartily recommend her.

Danaë Hosek

Byla jsem v pátek na doporučení mojí kamarádky na barevném poradenství. A bylo to tak skvělé, že jsem se rozhodla sem o tom napsat, protože jsme mezi řečí zjistily, že nás spojuje Nevýchova :D což Majka ani netušila :D Barevné poradenství dělá Hana Haulišová, má krásné a příjemné prostory blízko stanice metra Flora. A já jsem si od ní odnesla vzorník pro svoje barvy v šatníku a otevřela mi oči jak mám ty svoje barvy kombinovat, aby můj šatník k sobě vždycky ladil. Dostala jsem do ruky nástroj, který mi umožňuje samostatnost při příštím nakupování do šatníku. A to je pro mě NEJVÍC! :) Odcházela jsem od ní natěšená, že jsem to pochopila, a že víc už nepotřebuju. Dostala jsem přesně to co jsem hledala. Dokonce mi i poradila správnou barvu červené rtěnky (s tím jsem vždycky zápasila), takže tu jsem si rovnou šla koupit :D

Kateřina Pažourek

www.katerinapazourek.cz
Ještě jednou děkuji za milé a příjemné dopoledne plné, pro mě, důležitých poznatků a informací.

Radka Schánělová

Doc. MUDr. Vlasta Tošnerová, CSc.
Posílám Vám v příloze článek z mého ocenění, který vyšel v Tempusu (časopis pro lékaře). Myslím, že díky Vám říkají lídé, že vypadám dobře. Tak děkuji.

Doc. MUDr. Vlasta Tošnerová, CSc.

Reference a klienti

 • Miss Deaf World
 • Linka bezpečí
 • Vivienne Westwood
 • Oxyfresh a Oxyfit
 • Chodov Fashion Week
 • ČSOB a.s.
 • Stopa končí v nebi
 • Punk Film
 • Choking Hazard
 • Miss Europe Junior
 • H.J.Heinz
 • CR/SR Textilžurnál

Co se děje...