Barvy a styl Top Image - Hana Haulišová
Povídání o barvách a stylu s Rochele Hc Hirsch
25 02 2019

Povídání o barvách a stylu s Rochele Hc Hirsch

Ráda bych vás pozvala na jednu mimořádnou akci, a sice povídání o barvách, stylu a barevné typologii s Rochele Hc Hirsch. Povídání proběhne v úterý 12.3.2019 v 18:00 ve Studiu Top Image.

Rochele Hc Hirsch je světově uznávanou odbornicí na barevnou typologii, její specialitou jsou ručně malované vzorníky na míru, kterých za třicet let práce s barvami pro své klienty v USA, Singapuru, Velké Británii a na Novém Zélandu vytvořila stovky. V typologii a stylu se vyškolila v Academy of Color v San Franciscu u Suzanne Caygill, jedné ze zakladatelek barevné typologie (Suzanne se typologií zabývala už od roku 1942), s níž pak dvanáct let úzce spolupracovala.

Povídání o barevné typologii, barvách a stylu s Rochele se bude konat v úterý 12.3.2019 v 18:00 ve studiu Top Image. V rámci večera budete mít možnost shlédnout unikátní videozáznam z roku 1986, na kterém svoji metodu představuje sama Suzanne Caygill. Vstup je zdarma, kapacita je ale bohužel omezená, takže, budete-li se chtít dostavit, předem mi zavolejte nebo napište.

Kam dál?